Team

Kola-bbm.cz

Tým  letos působí již druhou sezónu v plné síle nejen na domácích závodech. Aktuálně má tým velmi silnou pozici na českých i zahraničních závodech.

Celý tým se pod vedením bývalého profesionálního závodníka na horských kolech Milana Spěšného, momentálně trenér Ondřeje Cinka, účastní všemožných závodů horských kol, ale hlavně se soustředí na Český pohár MTB.

 Za své krátké působení dokázali jezdci týmu vybojovat již spoustu úspěchů, mezi ty největší patří titul mistra republiky ve sprintu eliminator, olympijské disciplíně cross-country a také v cyklokrosu. O všechny tři se postaral Jonáš Březina.

V letošní sezóně budou tým reprezentovat v XCO hlavně Jakub Šulc (U23) Jonáš Březina (junior) a Jakub Frank (junior). V silničních závodech se mimo jiné postará o reprezentaci Jakub Šedivý (junior). V enduru pro změnu Filip Štrunc a Martin Pešťák.

Ve všech závodech tým rozšiřuje nespočet dalších mladých talentů z cyklo školky MS bike academy, kde se pravidelných tréninků pod vedením Milana Spěšného a dalších zkušených trenérů účastní pravidelně zhruba 30 závodníků.

Tým i MS bike academy ale mohou fungovat hlavně díky svým sponzorům. Letos se jejich početný arzenál rozšířil o firmu Haven, která se stará o civilní oblečení a také o Unikom. Tato firma dala k dispozici oběma organizacím dodávku Peugeot Boxer, která momentálně brázdí české silnice a dálnice, aby pohodlně dopravila závodníky a materiál do místa konání závodu. Samozřejmě velký dík patří i ostatním sponzorům, např. WTB, Inkospor, Northwave a další.

Sponzoři

Zde jsou všichni naši sponzoři:

Město Plzeň

Místo, kde máme své zázemí.

Kalas

Tato firma nám zajištujě prvotřídní oblečení té nejvyšší kvality. Všechno je perfektně ušité a padnoucí přesně pro nás, takže když nás uvidíte někde někde závodit, tak jedině v dresech od Kalase.