Jindřiška Zemanová

Vždy úsměvavá a optimistická, to je naše trenérka Jindřiška. Dokáže se úžasně postarat o ty nejmenší, takže jsou u nich pokroky vidět snad po každém tréninku.

Už jen proto, že Jindřiška je v našem trenérském kolektivu jedinou zátupkyní něžného pohlaví, paktří jí velké uznání, že to naprosto s přehledem zvládá. Sama by se označila jako extrovert s pouze mírně cholerickou povahou. Význam si prosím najděte na Googlu. Na závodní scénu se dostala jako závodnice na horských kolech, kde se setkala v týmu i s Milanem Spěšným, naším big bossem. Milan Vám dokonce na požádání prozradí nějakou tu srandovní historku. Jako profík se také věnovala triatlonu a za to jí také patří obdiv, protože pro nás cyklisty je představa plavání, kola a běhu nejednou vcelku děsivá.

Mezi její zalíby nepatří pouze tyto dva sporty, ale více méně všechny outdoorové sporty. V poslední době se dokonce snaží seznámit s golfem.Přesto mezi její největší záliby patří také jídlo. V jídle si opravdu libuje a jako většina z nás se ráda dobře a do syta nají. Sama to dokonce uvádí jako jeden z hlavních důvodů, proč tak hojně sportuje. Prostě než se najíš, musíš to před tím spálit. Přes to vlak nejede. Samozřejmě naši trenérku jako každého správného outdoor nadšence najdede spíše někde vysoko v horách než jak se válí na plaži u moře.

Jindřiška má momentálně dvou letého syne, z kterého jednou jistě také bude slavný závodní. Ostatně s akademií k tomu má velmi slušnou přiležitost. Pro Jindřišku je asi největší motivací k trénování mladých závodníků to, jak jak rychle je u nich vidět pokrok. Což jí vcelku vyhovuje, protože nění moc trpělivá a má raději věci hned a rychle. Pokud budete přemýšlet, jak Jindřišku odměnit za její snahu s Vašimi ratolestmi, vězte, že je to úplně jedno. Dá si ráda totiž červené i bílé víno.