Milan Spěšný

Zakladatel akademie, vrchní trenér a vlastně tak totální šéf celého tohoto cirkusu.

Jako správný big boss si Milan dokáže sjednat obdiv a respekt nejen u malých dětí, ovšem se všemi jedná slušně a s úctou. Největším potěšením pro něho je, když si může v klidu zajezdit na pořádném biku, na nějakém pořádném přírodním trailu plném zrádných dvojáčků a klopenek. Mezi jeho neméně oblíbené činnosti patří rally. Spěšnák rally doslova žije.

Milan se v roce 2013, po ukončení své profesionální cyklistické kariéry, rozhodl založit MS Bike Academy jako bikovou školku pro malé děti s velkým zaměřením na výuku techniky jízdy v terénu. Současně s tím se zrodil nápad týmu, který by se skládal z členů akademie a objížděl všemožné tuzemské i zahraniční závody.

Spěšník většinu svého volného času obětuje akademii nebo přilehlému týmu, účastní se tréninků a důležitých závodů. S manželkou Lucií vychovávají dvě děti - dceru Simonu narozenou v roce 2004, která se již od útlého věku věnuje cyklistice a má za sebou již první pohárový závod. Druhý nezbeda Sam, narozený v roce 2007, se také věnuje cyklistice, ovšem v menším měřítku a se specializací na pády. Má úžasnou schopnost z děsivě vypadajícího pádu se zvednout, oklepat a dělat, že se nic nestalo.