Kemp Zbiroh - úterý

V úterní večer Vám přinášíme zprávy z dalšího dne v kempu.

Dopolední program jsme museli trochu pozměnit vzhledem k chmurnému počasí. Cyklokrosová vložka se nakonec ukázala jako atraktivní volba. Krátká trať s přeskokem, výběhem a slalomem byla pro děti velmi atraktivní a dosyta se na ní vyřádili. Po obědě se konal závod MTBO, kdy bylo v i kolem areálu rozmístěno 11 kontrol. Závodníci je museli všechny najít na kole. Tři otázky umístěné u každé kontroly zvyšovaly náročnost na hodně obtížnou. Naštěstí se všechny roztroušené děti našli takže nyní pokračujeme v plném počtu. Zařazená večerní kulturní vložka obsahovala návštěvu bratrů Kiliánových, kteří již několit let v řadě účastní Rallye Dakar. Ti nám dali velmi zajímavou přednášku o jejich sportu.

Zítra nás čeká celodenní výlet. Vše z dneška můžete shlédnout v přiložené galerii.